O mnie

Moje zdjęcie
ja, baba z baby, czyli matrioszka. słucham jazzu. dla animuszu. wchłaniam literaturę. wziewnie. piszę. oraz fotografuję. subtelno-zachłannie. na przemian, albo przemiał. projekt FOTOszeptów dojrzewał w mojej głowie bardzo długo. powstał o czasie koloru turkusowego, kiedy zrozumiałam, że słowa piętrzące się we mnie są równie ważne jak obrazy wokół.

wtorek, 22 września 2009

w ostatnim czasie.

W ostatnim czasie kilka osób dość poważnie mnie zaskoczyło. Negatywnie zaskoczyło dla jasności. Ale w sumie nie ma o czym mówić - wszak sama siebie też potrafię równo zdziwić, więc nad czym tu deliberować.
Życie...


W ostatnim czasie uczę się bardziej ostentacyjnie wyrażać swoje emocje. Podejrzewam, że ciut przed siedemdziesiątką będę waliła ludziom prawdę prosto w oczy.
Budujące doprawdy.


W ostatnim czasie przebywałam w otoczeniu, w którym nie przebywałam dobrych parę lat. Nic się tam nie zmieniło. Ani martwe wnętrza, ani żywe postaci. Uśmiechałam się. Mimo pms-u i napier*** migreny. Uśmiechałam się.
Mimo.


W ostatnim czasie dostałam książkę pod tytułem "Smaki Turcji". Jak za rok dostanę w prezencie kapcie to się powieszę.
Na zeszłorocznych koralach.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za chwile, jakie Wam kradnę.
za słowa, zadumę i niekontrolowane wybuchy śmiechu.
za wrażliwość.

ps. moderowanie komentarzy włączyłam nie po to, by je przesiewać, tylko dla własnej wygody. dzięki temu wiem, kto zostawia swój ślad w postach starszych niż 3 dni. reszta to żywioł ;>