O mnie

Moje zdjęcie
ja, baba z baby, czyli matrioszka. słucham jazzu. dla animuszu. wchłaniam literaturę. wziewnie. piszę. oraz fotografuję. subtelno-zachłannie. na przemian, albo przemiał. projekt FOTOszeptów dojrzewał w mojej głowie bardzo długo. powstał o czasie koloru turkusowego, kiedy zrozumiałam, że słowa piętrzące się we mnie są równie ważne jak obrazy wokół.

piątek, 26 czerwca 2009

"the world is out"..

I żeby jasnym było, nie mam też w dupie nagłej śmierci Misia Dżeksona, ale zdzierżyć nie mogę światowej żałoby tych, którzy jeszcze kilka miesięcy temu wieszali na nim przysłowiowe psy, że pedofil, że bankrut, że niezrównoważony psychicznie artysta.


Póki co, żyjmy chwilą, wstrzelmy się w zbiorową żałość, rońmy łzy w beżowe mankiety garsonek, palmy symboliczne świeczki na biurkach oraz gromnice z naklejką Matki Boskiej na parapetach i koniecznie wstawmy zdjęcie umrzyka na naszą-klasę! Bo jak donosi plotek.pl, to wyraz największego hołdu. I doprawdy nieważne, że część małolatów żyjących w dobie Dody i Gosi Andrzejewicz nie zna żadnego kultowego utworu niekwestionowanego króla POP.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za chwile, jakie Wam kradnę.
za słowa, zadumę i niekontrolowane wybuchy śmiechu.
za wrażliwość.

ps. moderowanie komentarzy włączyłam nie po to, by je przesiewać, tylko dla własnej wygody. dzięki temu wiem, kto zostawia swój ślad w postach starszych niż 3 dni. reszta to żywioł ;>