O mnie

Moje zdjęcie
ja, baba z baby, czyli matrioszka. słucham jazzu. dla animuszu. wchłaniam literaturę. wziewnie. piszę. oraz fotografuję. subtelno-zachłannie. na przemian, albo przemiał. projekt FOTOszeptów dojrzewał w mojej głowie bardzo długo. powstał o czasie koloru turkusowego, kiedy zrozumiałam, że słowa piętrzące się we mnie są równie ważne jak obrazy wokół.

czwartek, 4 czerwca 2009

przyczynek werwy utraconej.

Straciłam zapał. Do wszystkiego. Zasadniczo.  1. Do pracy - co jest efektem przemęczenia, się umówmy, bo ja ostatnio na urlopie wypoczynkowym byłam ohoho, a możyyy i dalej. Choć w papierach stoi, żem była w lutym całe dwa tygodnie, więc jak się derektor uprze, to mnie nie puści, bo czarno na białem jest, że ja, niżej podpisana pusta urlop odbyłam, i z nowymi siłam do roboty wróciłam.
    Zresztą urlop w lutym! Brał kto?... Tak myślałam!

  2. Do ludzi - co jest efektem przemęczenia, się umówmy, bo ja ostatnio na urlopie wypoczynkowym byłam ohoho... (czyt. punkt 1.)

  3. Do mężczyzn (widzimy różnicę między 2 a 3, tak?) ;] - co jest efektem przemęczenia, się umówmy, bo ja ostatnio na urlopie wypoczynkowym byłam ohoho... (czyt. punkt 1.)

  4. Do życia (w tym do jedzenia oraz do picia) - co jest efektem przemęczenia, się umówmy, bo ja ostatnio na urlopie wypoczynkowym byłam ohoho... (czyt. punkt 1.)


A jak dziś zobaczyłam, że na pewnej prestiżowej (?) uczelni pedagogicznej ćwiczenia z biomedycznych podstaw rozwoju prowadzi pan-lekarz-ginekolog-położnik, co to moją serdeczną koleżankę przewiózłby na tamten świat bez możliwości powrotu, to straciłam także zapał do edukacji! (nie czyt. punktu 1. chyba, że celem utrwalenia zapamiętanych wiadomości).


Świat się kończy, mili Państwo!


ArmaGIEdon.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za chwile, jakie Wam kradnę.
za słowa, zadumę i niekontrolowane wybuchy śmiechu.
za wrażliwość.

ps. moderowanie komentarzy włączyłam nie po to, by je przesiewać, tylko dla własnej wygody. dzięki temu wiem, kto zostawia swój ślad w postach starszych niż 3 dni. reszta to żywioł ;>