O mnie

Moje zdjęcie
ja, baba z baby, czyli matrioszka. słucham jazzu. dla animuszu. wchłaniam literaturę. wziewnie. piszę. oraz fotografuję. subtelno-zachłannie. na przemian, albo przemiał. projekt FOTOszeptów dojrzewał w mojej głowie bardzo długo. powstał o czasie koloru turkusowego, kiedy zrozumiałam, że słowa piętrzące się we mnie są równie ważne jak obrazy wokół.

środa, 28 stycznia 2009

blogowicze w TVN-ie, czyli niezrozumiała absencja literatki.

Zima, toteż raczę się telewizją. Lis w poniedziałek, Jaworowicz w piątek, Drzyzga dzień w dzień.

Wchodzę ci ja wczoraj w progi domu mego, a w tefałenie na fotelach siedzą blogowiczki, co się poujawniały. Blogowiczki z onetu, toteż znam temat nieco, bom tam czasu owego debiutowała, alem uciekła, gdyż albowiem ilość KOMCIKÓW przerastała moje najśmielsze oczekiwania. Wracając do tematu, gościła tam Szyba Wenecka, którą kojarzę, ale nie czytam, gościły dwie panie, których loginów nie spamiętałam. Potem była akcja pod tytułem połączmy się z jedną z nas za pomocą skype'a. I się połączyły. Z Miriam, którą równie kojarzę, bo swego czasu na topie była z uwagi na tematykę swego bloga. To ta pani chora na nowotwora. Też nie czytam, bom za wrażliwa na takie wycieczki.
W roli eksperta był nikt inny, jak pan od "Samotności w sieci". Wiadomo, pan Jot Leon Wiśniewski temat zna, bo jest potrójnym magistrem nauk ścisłych oraz wybitnym doktorem habilitowanym CHEMII. A bez chemii, zdaje się, nie ma nic. Zwłaszcza w miłości, a o tym traktuje dzieło jego.
Na finisz pojawiła sie Paczucha, którą czasem podczytuję, bo kobieta wie, co pisze i jest to pisanina dojrzała. I ku memu zaskoczeniu studio nawiedził Wawrzyniec Prusky. Znacie? Ten od Dziedzica, Mżonki i Potomki. Spokojny, zrównoważony, a przede wszystkim ZDYSTANSOWANY do otaczającego go świata.

I tego nam wszystkim życzę, DYSTANSU.

__________________________________________________

A ponadto zapytuję grzecznie, jak to się stało, że nie zaproszono mnie?!
Przeoczenie?
Brak namiarów?

No to gdzie ja mam się wylansować???? W telewizji trFam?! ;]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za chwile, jakie Wam kradnę.
za słowa, zadumę i niekontrolowane wybuchy śmiechu.
za wrażliwość.

ps. moderowanie komentarzy włączyłam nie po to, by je przesiewać, tylko dla własnej wygody. dzięki temu wiem, kto zostawia swój ślad w postach starszych niż 3 dni. reszta to żywioł ;>