O mnie

Moje zdjęcie
ja, baba z baby, czyli matrioszka. słucham jazzu. dla animuszu. wchłaniam literaturę. wziewnie. piszę. oraz fotografuję. subtelno-zachłannie. na przemian, albo przemiał. projekt FOTOszeptów dojrzewał w mojej głowie bardzo długo. powstał o czasie koloru turkusowego, kiedy zrozumiałam, że słowa piętrzące się we mnie są równie ważne jak obrazy wokół.

wtorek, 15 lipca 2008

so...

... napisałabym tu co nowego, ale nie bardzo mam co. Bo tak: abo siedzę w pracy (tam siedzę! - latam po schodach, o czym już tu chyba Państwu nadmieniłam), abo siedzę w domu (tam siedzę! - ganiam z odkurzaczem, szmatkami, stoję nad garami, piorę, wieszam, układam).

Uprawiam też czasem szerokopojęty shopping (doping, trening, mobbing, petting - to luźne skojarzenia lingwistyczne) i powiem Wam, że u nas, (tam u nas! U nich, w Irlandii znaczy, to już SOM kolekcje jesienne. Mniej cekinów, więcej futerek. W samym epicentrum blichtru się znajduję, to wiem, co mówię. Kolorystyka dość nachalna, fasony niemniej, zatem fenkju very mucz, obkupię się październikową porą w kraju mem rodzinnem. Zresztą ten urlop jesienią to ma też plusy. Zakładam, że pogoda będzie zbliżona do ichniej, słonka się raczej nie nachapię, toteż z mniejszym żalem powrócę tu.

Powrócisz tuuuu, gdzie nadwiślański brzeg,
powrócisz tuuuu, zza siedmiu gór i rzeeek.
Powrócisz tuuuu, gdzie płonie słońcem wrzos i głóg,
gdzie cienie brzóz, piach mazowieckich dróg.

Mazowieckich? Przecie ja ze Śląska. Dolnego na domiar.

A teraz o mem życiu towarzyskim będzie. Krótko będzie. Któryś ze Starszych Panów czy tam innego kabaretu "Dudek" powiedział kiedyś, że "jedyne życie, które ma sens to życie towarzyskie".

Z kraju św. Patryka nadawała dla Państwa zatem literatka_denatka ;]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za chwile, jakie Wam kradnę.
za słowa, zadumę i niekontrolowane wybuchy śmiechu.
za wrażliwość.

ps. moderowanie komentarzy włączyłam nie po to, by je przesiewać, tylko dla własnej wygody. dzięki temu wiem, kto zostawia swój ślad w postach starszych niż 3 dni. reszta to żywioł ;>