O mnie

Moje zdjęcie
ja, baba z baby, czyli matrioszka. słucham jazzu. dla animuszu. wchłaniam literaturę. wziewnie. piszę. oraz fotografuję. subtelno-zachłannie. na przemian, albo przemiał. projekt FOTOszeptów dojrzewał w mojej głowie bardzo długo. powstał o czasie koloru turkusowego, kiedy zrozumiałam, że słowa piętrzące się we mnie są równie ważne jak obrazy wokół.

poniedziałek, 21 kwietnia 2008

wzięte z życia.

Dzień zaczęłam dość żwawo jak na mą flegmatyczną naturę, zrobiwszy obiad o 9. rano mianowicie. Po czym krokiem marszowym udałam się do pracy, w której to krokiem podobnym przemieszczałam się z jednego pięterka na drugie. Schodami, nie windą! Wróciwszy, troskliwie uprałam bieliznę, wywiesiłam gdzie się da, a nie wszędzie się daje, jak wiadomo, i teraz zasadniczo wolnam jak dzik w państwowym lesie.

Jako, że dziś od nie pamiętam kiedy nad Dublinem pojawiło się słońce i ja się tego słońca nachapałam przez szyby okienne, a potem nawet bezpośrednio, a potem znów przez szyby okienne, tyle, że większe, to nastrój mam pogodny i w takimże zamierzam dotrwać sędziwej starości ;)  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za chwile, jakie Wam kradnę.
za słowa, zadumę i niekontrolowane wybuchy śmiechu.
za wrażliwość.

ps. moderowanie komentarzy włączyłam nie po to, by je przesiewać, tylko dla własnej wygody. dzięki temu wiem, kto zostawia swój ślad w postach starszych niż 3 dni. reszta to żywioł ;>