O mnie

Moje zdjęcie
ja, baba z baby, czyli matrioszka. słucham jazzu. dla animuszu. wchłaniam literaturę. wziewnie. piszę. oraz fotografuję. subtelno-zachłannie. na przemian, albo przemiał. projekt FOTOszeptów dojrzewał w mojej głowie bardzo długo. powstał o czasie koloru turkusowego, kiedy zrozumiałam, że słowa piętrzące się we mnie są równie ważne jak obrazy wokół.

piątek, 7 marca 2008

strzelają na bloxie, więc podnoszę pokornie ręce do góry :)

Znowu jakieś, kurna, łańcuszki szaleją wśród braci bloxowej. Mam już dwa w plecy i nie wiem doprawdy jak nadrobię zaległości ;)

Tym razem należy zabłysnąć 6 śmiesznymi, nieważnymi rzeczami na swój temat. Innymi słowy, po raz enty udowodnić czytaczom, że wchodzenie na naszą stronę jest kompletną pomyłką z ich strony, bowiem nic ciekawego tu nie znajdą oprócz paru idiotycznych odautorskich wynurzeń może i ładnie napisanych, ale jakże głupich ;)

Należy też podać linki osób, które w nas strzeliły oraz linki osób, w które my celujemy. Wspaniałomyślnych złośliwców wymienię ochoczo: uzdolniona sowikoj oraz uroczo pyskaty burzochron (ktoś jeszcze?) Dziękuję kobietki! :P Sama zaś nikogo nie wkopię, bo mniemam, że większość wkopana. Akcja przecież trwa od dwóch tygodni :) 

Zatem proszę bardzo:

1. Znam na pamięć całą "Redutę Ordona" oraz wiele innych krótszych wierszyków, które potrafię w łóżku przed snem recytować jeden za drugim. Nie ma szans, by mi przerwać.

2. Niezależnie czy obok kogoś idę, czy siedzę, czy leżę, muszę być po jego prawej stronie. Mu-szę!

3. Przez cały proces gotowania makaronu patrzę w garnek.

4. Jem pomidora z cukrem.

5. Myję zęby, chodząc.

6. Sikam zawsze na ostatnią chwilę.

_______________________________

Ktoś się uśmiał - to dobrze. Ktoś zniesmaczył - też dobrze :P

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za chwile, jakie Wam kradnę.
za słowa, zadumę i niekontrolowane wybuchy śmiechu.
za wrażliwość.

ps. moderowanie komentarzy włączyłam nie po to, by je przesiewać, tylko dla własnej wygody. dzięki temu wiem, kto zostawia swój ślad w postach starszych niż 3 dni. reszta to żywioł ;>