O mnie

Moje zdjęcie
ja, baba z baby, czyli matrioszka. słucham jazzu. dla animuszu. wchłaniam literaturę. wziewnie. piszę. oraz fotografuję. subtelno-zachłannie. na przemian, albo przemiał. projekt FOTOszeptów dojrzewał w mojej głowie bardzo długo. powstał o czasie koloru turkusowego, kiedy zrozumiałam, że słowa piętrzące się we mnie są równie ważne jak obrazy wokół.

środa, 16 stycznia 2008

pomocna dłoń? ale nie własna! ;]

Skłamałabym, pisząc, że nie znam pojęcia tremy. Znam, choć nie paraliżuje mnie do tego stopnia, by spanikować, uciec albo w ogóle nie wyjść. Ot, taki drobny dreszczyk emocji (bardziej na koncertach w pomieszczeniach zamkniętych niż na otwartych przestrzeniach - nie wiem dlaczego akurat tak).
Przed niedzielnym występem jednak się spięłam. Pewnie przez fakt tylko dwóch prób z chórkiem i duetem tanecznym, po którym nie wiedziałam, czego się spodziewać. Tuż przed godz. 19. bałam się za siebie, za dziewczyny i za pokminienie tekstu szczególnie w utworze, którego zwyczajowo nie wykonuję. Wpadłam na genialny pomysł:
***
Za wyjątkiem lat szkolnych, zrobiłam to po raz pierwszy i ... ostatni! Tuż po mało ukradkowym luknięciu, owszem, odczytałam początek drugiej zwrotki, zaraz potem jednak dostałam totalnego zaćmienia umysłu! I przez resztę piosnki, mówiąc branżowo - haf-to-wa-łam. Szy-łam naprędce co mi ślina na język przyniosła!
Co w tym czasie robił stojący za mną chórek? Nie wiem. Obejrzałam się raz i wzrokiem pojednawczym prosiłam o litość ;] Dość trzeźwo zachował się pan akustyk - śśśśściszył offy ;]
________________________________________
*** zdjęcie jest jak najbardziej autentyczne. Oto dłoń pustej (matko, jakiej pustej!) z własnoręcznie nasmarowanym tekstem.
p.s. Zbzikowanych chiromantów uprasza się o nie interpretowanie na forum mojej linii życia ;P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za chwile, jakie Wam kradnę.
za słowa, zadumę i niekontrolowane wybuchy śmiechu.
za wrażliwość.

ps. moderowanie komentarzy włączyłam nie po to, by je przesiewać, tylko dla własnej wygody. dzięki temu wiem, kto zostawia swój ślad w postach starszych niż 3 dni. reszta to żywioł ;>