O mnie

Moje zdjęcie
ja, baba z baby, czyli matrioszka. słucham jazzu. dla animuszu. wchłaniam literaturę. wziewnie. piszę. oraz fotografuję. subtelno-zachłannie. na przemian, albo przemiał. projekt FOTOszeptów dojrzewał w mojej głowie bardzo długo. powstał o czasie koloru turkusowego, kiedy zrozumiałam, że słowa piętrzące się we mnie są równie ważne jak obrazy wokół.

piątek, 19 października 2007

orędzie pustej_literatki.

Polityką zainteresowałam się w czasach, kiedy zaczęłam co nieco pojmować, o co w niej chodzi. I choć od tamtej chwili wiele czasu upłynęło, ja niewiele posunęłam się ze swoją wiedzą do przodu, a politycy nie ułatwiają mi zadania.

Przedwyborczą szopką interesuję się szczególnie i chyba będzie mi jej szczerze brakować po 21 października. A może nie. A może jednak tragifarsa będzie trwała nadal, z paroma antraktami i zmianami obsady. Dowiemy się, kiedy i za co Ziobro wsadzi Leppera, czym zaskoczy pan Rokita, gdzie przeniesie się pani Rokita, co zrobi Miller w Samoobronie, a Giertych w UpeeRze (?)

Ja mam tylko szczerą nadzieję, że specjaliści od "niezłomnej woli walki z układem" będą w mniejszości. Bo, że w ogóle będą, jest pewne jak dwa razy dwa to cztery, i na nic wzdychania i żale. W przeciwnym razie, oby nie spotkała nas sytuacja iście z Bangladeszu, gdzie ślepa walka z korupcją skończyła się delegalizacją wszystkich stronnictw politycznych i wojskową dyktaturą.

No!

A na deser, korzystając ze swobody (?) słowa (?) i z ostatnich godzin przed ciszą wyborczą, popełniłam sobie niewinny teścik, do której partii mi najbliżej i na kogo powinnam głosować.

Wyszła mi Polska Partia Pracy, której programu nie znam nawet w zarysie!

To to pryszcz, bo mojej lewicowej mamie - Liga Polskich Rodzin!

I weź tu człowieku ufaj testom ;P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za chwile, jakie Wam kradnę.
za słowa, zadumę i niekontrolowane wybuchy śmiechu.
za wrażliwość.

ps. moderowanie komentarzy włączyłam nie po to, by je przesiewać, tylko dla własnej wygody. dzięki temu wiem, kto zostawia swój ślad w postach starszych niż 3 dni. reszta to żywioł ;>