O mnie

Moje zdjęcie
ja, baba z baby, czyli matrioszka. słucham jazzu. dla animuszu. wchłaniam literaturę. wziewnie. piszę. oraz fotografuję. subtelno-zachłannie. na przemian, albo przemiał. projekt FOTOszeptów dojrzewał w mojej głowie bardzo długo. powstał o czasie koloru turkusowego, kiedy zrozumiałam, że słowa piętrzące się we mnie są równie ważne jak obrazy wokół.

czwartek, 1 lutego 2007

wyszukiwarka google.

...to rzeczywiście dziwny twór. Ilekroć próbuję coś znaleźć, to najwprzód (nie mylić z Najsztubem) zadaje głupie pytanie: "czy chodziło ci o...?"

Najciekawszego kwiatka znalazłam całkiem niedawno, kiedy to wrzuciłam w google "diabeł ubiera sie u prady", a tu "czy chodziło ci o: diabeł ubiera sie u prądy?"  Nooo sooorry, ale jak na mój gust, to nawet poprawne gramatycznie nie jest! U kogo? Co? (biernik) u Prądy, jeśli takowa Prąda w ogóle istnieje. Z ciekawości więc wchodzę, a tam notka: "Diabeł zawsze ubiera się w ornat inaczej nawet najwięksi sataniści zostawiliby go w try miga ... Obce są mi filozoficzne prądy głoszące równość dobra i zła (...)" 

Po tak wnikliwej lekturze satanistycznej delikatnie podsunęłam adminowi google inne warianty:

- diabeł ubiera się pod prąd (znaczy się inaczej niż reszta diabłów)

- diabeł ubiera się w prąd (czyli pod 220 V) 

- diabeł ubiera sobie prącie (klik klik a tu anatomia diabła. O-braz-ko-wa. Diabeł goły jak go Pan Bóg stworzył)

Czy ja bluźnię? ;P

P.S. Admin nie skorzystał (daję głowę, że wystraszył się tantiemów), jednak odtąd otwierają się strony z książką, filmem, Meryl Streep itd... Ale nie o tym chciałam.

___________________________________

Wczoraj pewna internautka za sprawą magicznej wyszukiwarki znalazła się u mnie. Zostawiła ślad (vide komentarz niżej) Oczywiście jak się wszyscy domyślamy szukała czegoś innego niż  psycho-egzystencjalnych wynurzeń anonimowej pustej_literatki.

A ja tak sobie myślę, że już zdecydowanie wolę przypadkowe wizyty osób szukających w necie dychotomii, czyli bifurkacji wielokrotnej, niźli miałoby ich przekierowywać do mnie po uprzednim wpisaniu hasła "głupia pipa". O!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za chwile, jakie Wam kradnę.
za słowa, zadumę i niekontrolowane wybuchy śmiechu.
za wrażliwość.

ps. moderowanie komentarzy włączyłam nie po to, by je przesiewać, tylko dla własnej wygody. dzięki temu wiem, kto zostawia swój ślad w postach starszych niż 3 dni. reszta to żywioł ;>